Ўзбекистон Республикаси ИИВ ҳузуридаги Тергов департаменти хабар қилади, эртага яъни 01.04.2021 йилда соат 10:00 да Қорақалпоғистон Республикаси Ички ишлар вазири ўринбосари полковник М.Т.Рахматуллаев томонидан Хужайли тумани Халқ қабулхонаси биносида сайёр қабул ўтказилиши белгиланган.
Ҳурматли фуқаролар, қабул жараёнида Республика ИИВ ҳузуридаги Тергов бошқармаси ва унинг қуйи тизим терговчи ва суриштирувчиларининг юритувидаги жиноят ишлари ҳамда терговга қадар текширув материаллари юзасидан ўзингизни қийнаётган ҳамда ечимини топмаётган масалалар юзасидан мурожаатларингиз қабул қилинишини эслатиб ўтамиз!

Следственный Департамент при МВД Республики Узбекистан сообщает, что 01.04.2021 года в 10:00 часов в здании народной приёмной Ходжейлийского района Республики Каракалпакстан состоится выездной приём граждан заместителем министра внутренних дел Республики Каракалпакстан полковником Рахматуллаевым М.Т.
Уважаемые граждане, напоминаем Вам, что во время приёма будут приниматься Ваши обращения по интересующим вопросам по уголовным делам и материалам находящихся в производсве следователейи дознователей Следственного Управления при МВД и его ниже стоящих подразделений Республики Каракалпакстан!