Toshkent viloyati Toshkent tumanida sayyor qabul o'tkazildi!
Ichki ishlar Vazirligi huzuridagi Tergov departamenti rahbariyatining ko’rsatmasiga asosan joriy yilning 23 noyabr kuni Toshkent viloyati ichki ishlar boshqarmasi boshlig’ining o‘rinbosari – Tergov boshqarmasi boshlig‘i podpolkovnik Yo.J.Isabayev tomonidan Toshkent tuman xalq qabulxonasida tuman aholisi ishtirokida sayyor qabul o‘tkazildi.
Qabul jarayonida jami 6 nafar fuqarolardan murojaatlar kelib tushgan bo‘lib, ulardan 4 nafar fuqarolarning murojaatlari qanoatlantirildi, 2 ta murojaat bo’yicha tushuntirish berildi.
Bugungi kunda tasdiqlangan reja asosida Toshkent viloyati ichki ishlar boshqarmasi boshlig’ining o‘rinbosari podpolkovnik Yo.J.Isabayev tomonidan viloyatning barcha shahar va tumanlarida sayyor qabullar o‘tkazilishi davom etmoqda.

В Ташкентском районе Ташкентской области начальником Следственного управления при УВД области был проведен выездной прием граждан
Согласно указанию руководства Следственного Департамента при МВД Республики Узбекистан, 23 ноября 2019 года начальником Следственного управления при ГУВД Ташкентской области подполковником Исабаевым Ё.Ж. был проведен выездной прием для населения Ташкентского района.
В ходе выездного приема, подполковник Исабаев Ё.Ж. принял 4 граждан, в результате которого, обращения 4 граждан были положительно разрешены на месте, обращения 2 граждан были разрешены путем дачи правовой консультации.
На сегодняшний день, на основании утвержденного плана, выездные приемы начальника Следственного Управления при ГУВД Ташкентской области – подполковника Исабаева Ё.Ж. продолжаются, в ходе которых запланировано осуществление приема граждан во всех городах и районах Ташкентской области.