Oʼzbekiston Respublikasi IIV huzuridagi Tergov departamenti xabar qiladi, ertaga yaʼni 31.03.2021 yil kuni soat 10:00 da Namangan viloyat IIB boshligʼining oʼrinbosari podpolkovnik Mustafaev Timur Muydinjonovich Chortoq tuman xalq qabulxonasida sayyor qabul oʼtkazilishi belgilangan.
Hurmatli fuqarolar, qabul jarayonida Viloyat IIB huzuridagi Tergov boshqarmasi va uning quyi tizim tergovchi va surishtiruvchilarining yurituvidagi jinoyat ishlari hamda tergovga qadar tekshiruv materiallari yuzasidan oʼzingizni qiynayotgan hamda yechimini topmayotgan masalalar yuzasidan murojaatlaringiz qabul qilinishini eslatib oʼtamiz!

Следственный Департамент при МВД Республики Узбекистан сообщает, что 31.03.2021 года в 10:00 часов в здании народной приёмной Чартакского района состоится выездной приём граждан начальником Следственного управления подполковником Мустафаевым Тимуром Муйдинжоновичем.
Уважаемые граждане, напоминаем Вам, что во время приёма будут приниматься Ваши обращения по интересующим вопросам по уголовным делам и материалам находящихся в производсве следователейи дознователей Следственного Управления и его ниже стоящих подразделений Наманганской области!